ŞAHAN GÖKBAKAR FİLMLERİ CELAL İLE CEREN

ŞAHAN GÖKBAKAR FİLMLERİ CELAL İLE CEREN

 

Şahan-Gökbakar-Filmi-Celal-İle-Ceren

Celal ile Ceren 2012 yılında vizyona girmiş olan bir komedi filmidir. Filmin yönetmenliğini kardeşi Togan Gökbakar üstlenirken, senarist, yapımcı ve başrol koltuğunda Şahan Gökbakar oturuyor. “Herkesin Bir Ceren’i Vardır” sloganıyla seyirciyle buluşan bu komedi filminde altı yıldır beraber hayat süren sevgililerin ayrıldıktan sonra yaşadıkları ilginç olaylar işlenmiştir. Ünlü komedyen bu filmde Ceren karakteriyle karşımıza çıkan Ezgi Mola ile beraber başrolü paylaşıyor. Kimi izleyiciyi aktardığı gerçeğe yakın yaşantılarla kendi mazisine götürüp duygulandıran film kimi izleyiciyi ise tebessüm ettirmeyi başarmıştır.

 

Karaköy’de yer alan ve babasının elektrikçi dükkanında hayatını idame ettiren Şahan Gökbakar’ın oynattığı Celal’in sevgilisi hatta sözlüsü olan Ceren bir mobilya mağazasında satış temsilcisi olarak hayatını sürdürmektedir. Bu iki sevgili yıllardır beraber olmalarına rağmen Celal henüz Cerene bir evlilik teklifinde bulunmamıştır. Bir zaman sonra Celal evlenecek olan bir arkadaşının bekarlığa veda partisine gitmek isteyince Ceren ile büyük tartışmalar yaşar. Bunun üzerine Celal arkadaşının bekarlığa veda partisine gitmeyeceğini söyleyerek Ceren’i ikna eder fakat Celal arkadaşlarının baskısına dayanamaz ve gizlice bekarlığa veda partisine katılır.

 

Partide içtiği içkiler nedeniyle kendisini iyice kaybeden Celal Rus kızlarıyla vakit eğlendirirken  arkadaşı bu görüntüleri çeker ve internette paylaşır. Ertesi gün olur ve Ceren büyük şaşkınlıkla bekarlığa veda partisine gitmediğini zannettiği sevgilisi Celal’in Rus kızlarıyla olan dansını ve o sözlerini internetten izler. Büyük bir şok yaşayan Ceren, bu hadisenin sonrasında ayrılır. Artık özgür olduğunu düşünen Celal’in peşini aksilikler bırakmaz. Giderek pişman olmaya başlayan Şahan Gökbakar’ın canlandırdığı Celal, eski sevgilisi olan Ceren’in gönlünü almak için her türlü yola başvurmaya başlar.