ŞAHAN GÖKBAKAR ÜÇÜNCÜ KÖPRÜYE NE DEDİ

ŞAHAN GÖKBAKAR ÜÇÜNCÜ KÖPRÜYE NE DEDİ

 

Gökbakarın-Üçüncü-Köprü-Yorumu

Hem yapımından önce hem yapım esnasında hem de yapıldıktan sonra adından çokça bahsettiren ve gündemden hâlâ düşmeyen Yavuz Sultan Selim Köprüsü, namı diğer adıyla Üçüncü Boğaz Köprüsü gerek sosyal medyada olsun gerek yazılı görsel basında olsun popülaritesini halen koruyor. 59 metre genişlikle dünyanın en geniş boğaz köprüsü olup 320 metrelik kule yüksekliği ile eğik askılı köprü klasmanında dünyanın en yüksek kulesine sahip olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü için birçok ünlü tarafından sosyal medya hesaplarında hem eleştirildi hem de övüldü.

 

Ünlü Komedyen Şahan Gökbakar ise köprüyü öven sanatçılar arasında. Açılışı Ağustos ayında yapılan Yavuz Sultan Selim Köprüsünün tanıtım videosunu sosyal medya paylaşım platformu Instagram hesabından paylaşan Gökbakar, videonun altına ise “Güzel oldu güzeeel!” diyerek yorumda bulundu. Köprüye karşı olan bu görüşü kimi hayranları tarafından tebrik edilirken kimi hayranları tarafından beğeni ile karşılanmadı. Ünlü Komedyen için bazı takipçileri ‘milletin komedyeni adam gibi adam’ yorumunda bulunarak Gökbakar’ın bu ince paylaşımına destekte bulundu.

 

ŞAHANDAN YETENEKLİ GENÇLERE ÇAĞRI Ünlü komedyen Şahan Gökbakar sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla yeteneğini ortaya koymaya çalışan gençlere bir çağrıda bulundu. Ünlem işareti altında bir duyuru yazan bir simgeyle paylaştığı mesajda zamanında kendisinin de keşfedilmek için kapı kapı dolaşıp yeteneklerini sergilediğini ifade etti. Bu yüzden genç yeteneklere yılmadan, bıkmadan, usanmadan yeteneklerini ortaya çıkarmalarını teklif etti. Herkesin içinde bir komedyen, yazar, senarist olduğunu belirten ünlü komedyen, gençlere açık teklifte bulunarak orijinal fikirlerin, hikayelerin, videoların, senaryoların kendisine ulaştırılmasını istedi. Zamanında kendisinin yaptığı çalışmaları alıp o tv kanalı senin bu tv kanalı benim diyerek gezdiğini ifade eden Gökbakar oturduğu yerden başarıyı yakalayan yoktur, hareket berekettir diyerek genç yeteneklere seslendi.